دیدار سرپرست دانشگاه با همکاران ماما بیمارستان ولیعصر بیرجند به مناسبت روز ماما و هفته سلامت
دکتر سید محمد موسوی میرزائی و هیات همراه به مناسبت روز جهانی ماما و هفته ملی سلامت با همکاران ماما بیمارستان ولیعصر(عج) دیدار و با اهدای شاخه گل از زحمات آنان قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، سرپرست دانشگاه با تبریک روز ماما و اشاره به نقش ارزشمند ماماها در جامعه گفت: همکاران مامایی نقش بسیار مهمی در فرایندهای پیش از بارداری، دوران بارداری، زایمان و سلامت مادر و نوزاد دارند.
دکتر موسوی میرزائی با اشاره به اجرای برنامه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و اهمیت توجه به فرزندآوری افزود: ارج نهادن به جایگاه ماما در واقع ارج نهادن به مقام شامخ مادر است.
وی همچنین اشاره ای به سختی های شغل مامایی داشت و خاطرنشان کرد: امیدواریم با بهره گیری از خدمات ارزنده و موثر ماماها و حضور فعال آنان در عرصه سلامت و مراقبت های مامایی در کنار پزشکان متخصص زنان و زایمان، شاهد ارتقاء و افزایش زایمان طبیعی و ایمن وهمچنین سلامت مادر و نوزاد از زمان بارداری تا بعد زایمان باشیم.
گفتنی است در این دیدار، دکتر علی اکبر اسماعیلی سرپرست معاونت محترم درمان دانشگاه، دکتر ولی ا... زراعتکار سرپرست دفتر ریاست دانشگاه، دکتر میترا مودی مشاور رئیس دانشگاه در امور بانوان و حسین نصرآبادی سرپرست دفتر پرستاری دانشگاه، دکتر موسوی میرزائی را همراهی کردند.
 
 
 
 
 
 
 
منبع:
دفتر امور بانوان دانشگاه
تعداد بازدید:
130
تاریخ:
1401/02/21
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal